voľné pozície
aktuálne projekty
kontakt
Heuristic managment s.r.o.
T: +421 905 860 858
E: heuristic@heuristic.sk

o nás

Heuristic Management je slovensko-francúzska spoločnosť, ktorú tvoria silné osobnosti v oblasti ľudských zdrojov. Mnoho ráz certifikovaní, tvoriví a mimoriadne výkonní ľudia s dlhoročnými skúsenosťami napĺňajú svoju vášeň pre poradenstvo všetkým, ktorí ho potrebujú. Profesionálne a na mieru robíme audity, systémy, analýzy a stratégie, ktoré našim klientom pomáhajú naplno využiť potenciál zamestnancov a cielene robiť svoj biznis.

 • photo
  Veronika
  Lukáčová

  E: veronika.lukacova@heuristic.sk
  Konzultant, kouč, facilitátor a poradca. Vyštudovala psychológiu na Filozofickej fakulte UK, absolvovala trojročný odborný výcvik v skupinových formách psychokorektívnej práce, certifikovaný výcvik... viac »
 • photo
  Jean Christophe
  Barralis

  E: jc.barralis@heuristic.sk
  Medzinárodne uznávaný HR odborník, kouč, konzultant a tréner. Vyštudoval Medzinárodný obchod na City of London Polytechnic a andragogiku na Conservatoire National des Métiers v Paríži. Pôsobí v poradenskej spoločnosti... viac »
 • photo
  Strategický poradca, HR partner, tréner a facilitátor. Zastrešuje výbery top manažmentu a IT špecialistov. Vyštudoval Technickú Kybernetiku na Žilinskej Univerzite. Následne absolvoval postgraduálne štúdium v Paríži. Od roku... viac »